Генератор дизельний JM10000E3 7.5/7.8KW TT AGRO MOTO (однофазний, зі свічкою розжарення)
rating
0 відгуків | Написати відгук
Артикул: GN-033
Код товару: 53174
Гарантія 12 місяців
Доставка Нова пошта,
адресна, в поштомат
Опис
Генератор дизельний JM10000E3 7.5/7.8KW TT AGRO MOTO (однофазний, зі свічкою розжарення) - це надійне та потужне джерело енергії для використання в різних умовах. Може використовуватися для роботи з однією фазою та напругою 220В. Номінальна частота генератора становить 50 Гц, а номінальна напруга може бути налаштована на 220В.
Двигун генератора JM10000E3 має модельний номер JM1100FE і є одноциліндровим, рядним, 4-тактним з повітряним охолодженням та безпосереднім упорскуванням. Діаметр поршня становить 100 мм, а хід поршня – 85 мм. Об'єм двигуна дорівнює 668 куб. Місткість масла становить 2,1 літра, а система запуску здійснюється за допомогою електричної системи 12 Ст.
Генератор дизель JM10000E3 має ряд переваг:
- Генератор підтримує роботу з однією фазою і напругою 220В, що робить його ідеальним для використання в комерційних та промислових умовах.