Ніж фрези лівий TT AGRO MOTO 178F/186F 325 гр довжина 225 mm
rating
0 відгуків | Написати відгук
Артикул: VM068-178-186F
Код товару: 4302
  • Є в наявності
До кінця акції залишилось:
  • 00
    Днів
  • 00
    Годин
    Хвилин
    Секунд
Гарантія 14 днів
Доставка Нова пошта,
адресна, в поштомат
Опис
Параметри ножа фрези лівого TT AGRO MOTO 178F/186F:
• довжина ножа (мм) – 225;
• міжболтова відстань (мм) – 70;
• діаметр отворів (мм) – 11;
• товщина металу (мм) – 5,5;
• вага (гр.) – 325.
Запчастина ніж фрези лівий TT AGRO MOTO 178F/186F підходить на всі мотоблоки та культиватори, з дизельним двигуном 178F та 186F, потужністю від 6 до 12 к.с. та повітряним охолодженням.
Інтернет-магазин пропонує купити ніж фрези лівий TT AGRO MOTO 178F/186F 325 гр довжина 225 mm за вигідною ціною. Гарантія на модель ножа фрези лівого TT AGRO MOTO 178F/186F 325 гр довжина 225 мм складає 21 день.