Поршнева група 100,00 мм STD TT AGRO MOTO на мотоблок із дизельним двигуном ZS/ZH1100
rating
0 відгуків | Написати відгук
Артикул: VM096-ZS1100
Код товару: 26299
  • Є в наявності
Гарантія 14 днів
Доставка Нова пошта,
адресна, в поштомат
Опис
Поршнева група 100,00 мм STD TT AGRO MOTO на мотоблок із дизельним двигуном ZS/ZH1100 розроблена спеціально для дизельних двигунів ZS/ZH1100. Вона включає всі необхідні деталі для заміни і ремонту. Висота поршня становить 105 мм, яке діаметр - 100 мм. Відстань від пальця до верхньої частини поршня – 43 мм. Діаметр поршневого пальця дорівнює 35 мм, яке довжина - 20/3 мм. Своєчасна заміна поршневої групи – ключ до довгої та надійної роботи вашого мотоблоку. Це запобігає підвищеній витраті масла, втрати потужності, і в кінцевому підсумку, повна відмова двигуна. Використання якісної нової поршневої групи значно покращує компресію, підвищує загальну продуктивність, зменшує вібрацію, а також знижує споживання палива, забезпечуючи більш ефективну та плавну роботу.