Поршневий комплект STD 68,00 мм TT AGRO MOTO на бензиновий двигун генератора 168F/170F GN 2-3,5 KW, 9 одиниць
rating
0 відгуків | Написати відгук
Артикул: GN028-168F-2
Код товару: 73207
  • Є в наявності
Гарантія 14 днів
Доставка Нова пошта,
адресна, в поштомат
Опис
• Поршень – деталь діаметром 68 мм встановлюється у блок циліндрів без значного зношування. Виготовлений з алюмінію, що знижує його інерційні характеристики, тим самим підвищуючи ефективність ДВЗ.
Характеристики
Основні
Інструкція Ні
Відстань від пальця до верху поршня, мм 14.6
Вага, г 200
Виробник TT AGRO MOTO
Висота поршня, мм 49
Вузол Поршнева система
Діаметр пальця, мм 18
Діаметр поршня, мм 68
Двигун 168F