Шайба ущільнювальна під довгу форсунку TT AGRO MOTO на дизельний двигун 178F/186F
rating
0 відгуків | Написати відгук
Артикул: VM092-178-186F
Код товару: 4283
  • Є в наявності
Гарантія 14 днів
Доставка Нова пошта,
адресна, в поштомат
Опис
Загальна висота шайби ущільнювача становить 13.5 мм, зовнішній діаметр - 16.8 мм, а внутрішній діаметр - 7.75 мм. Її невелика вага всього 5 грамів робить її компактною і легкою в установці.